Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greis Kozeli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Greis Kozeli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Korrik 2020, Erion Korini publikon videoklipin "Vere E Larget", në bashkëpunim me Greis Kozelin. Në Dhjetor 2020, Greis Kozeli merr pjesë në Nota Fest 2020 me këngën "Thirrem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Gramoz Kozelit

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Josil

Paola Ola

Donika Curraj

Ina Torba

Tea Memeti

Klea Markeci

Sara Bulku

Laureta Pjetri

Sara Kapo

Lediana Matoshi

Tags: Greis Kozeli


Komente mbi këtë artist