A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Gremza - Xixellonjat


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/05/2009

2009-05-10T00:00:00

Participating in

Top Fest 6


xixe xixe xixe xixe xixe xixellon kerkojm fat nedit por kooot neqoftese do drit na lajmro oo oo oo oo xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xixellon naten xixellon xixellon kur ske nevoj kerkojm kerkojm por koot te pickon se shikon nuk e veren een te pickon se shikon nuk e veren eeeen te ben drit me llemb naten pse te pickon naten pse se shikon naten pse qfa ka kjo xixellonj xixe xixe xixexixe xixe xixellon kerkojm fat nedit por koot neqoftese do drit na lajmero oo oo oo oo xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Lyrics submited by Vildane K.................


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019