Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gresa Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  54
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Gresa Ahmeti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Shkollimin fillor e perfundoi Sh.F "Iliria" ne Prishtinë, ndersa shkollen e mesme e vazhdoj ne mjeksi "Ali Sokoli" ne Prishtin. Shkollimin e larte e vazhdoj ne Univeristetin e Prishtines, Fakultetin Filologjik, Dega e Biologjis ndersa studimet master ne drejtimin e "Ekologjis". Karrjeren muzikore e ka filluar qe nga viti 2012, ne vitin 2013 morri pjes per her te par ne festivalin "Zambaku i Prizrenit". Gjat karrjeres muzikore ka lansuar kryesisht...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Spahija

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Lumnije Ramadani

Malda Susuri

Anduena Tahiri

Blinera Krasniqi

Arbëresha Hajdari

Dorina Xerxa

Monika Salihu

Fjolla Krasniqi

Tags: Gresa Ahmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet