Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  510
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gresa Behluli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Eshtë një nga këngëtaret me te mira shqiptare. Eshte vajza e kengetares Shkurte Fejza. Muzika per kengetaren bukuroshe e simpatike eshte thjeshte nje hobi pasi qe ajo eshte drejtuar ne drejtime te tjera jetesore dhe profesionale. Ajo ka shumë këngë te famshme dhe te bukura madje shumica e tyre jane bashkpunime me nenen e saj Shkurte Fejza. Kengetarja bukuroshe ka marre pjese edhe ne disa koncerte, festivale etj. Gjatësia: 1.75 m Pesha: 58 kg ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Shkurte Fejzës

Motra e

Besiana Behlulit

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

7 🔥

Nusja Jone (2019)

★★☆☆☆

Live (2013)

★★★★★

Keng Darsmash (2010)

★★★★

Dashuria Kiç (2004)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gresa Behluli, Gresa, Gresa Beluli, Gressa

Komente 7