Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Akull E Zjarrte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x:Ti je dashuri pas se cilës vjen pikellimi,OhO
ti je pranvere pas te cilës te ngrin dimri,
te dua te dua ,kështu si je,kështu si je
jetoj,jetoj me fjalët qe mi the

2x:një herë flet e dy herë me vret,e dy herë me vret
dhe zemra me pëlcet,zemra me pëlcet
një herë me bën akull dy herë me bën zjarr
tri zemra po ti kem ty ti kisha fal,
Tri Zemera po ti kem ty ti kisha fal


Ky tekst u dërgua nga Blerta

Gresa Behluli - Akull E Zjarrte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Akull E Zjarrte".
3. Video është e këngës "Akull E Zjarrte", por nuk këndohet nga Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:


Komente 0