Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Hipokrit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

hipokrit si valet mbi det kur era i turbullon po rren kjo zemra ime qe ti po e shqetson shum fjal shum premtimi a se pak ralizime sdalin me shqetsojne ndjenjat e as pak nuk te falin si valet mbi det kur era i turbullon po rren kjo zemra ime qe ti po shqetson shum fjal shum premtime e as pak ralizime sdalin me shqetsojn ndjenjat e as pak nuk te falin

refreni
hipokrit je ti
qe lajka ben me marrzi
as gje si thuhet ksaj
o veq hipoktit zi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ti kurr nuk pate bes e pa vrteta ne shesh te doli e goja te mungon zemra yte foli si mu qe me genjeve do genjesh dhe shum te tjera kjo ste hijeshon te ben qe te tmerr era refreni hipokrit je tiqe lajka ben me marrzi as gje si thuhet ksaj
o veq hipoktit zi


Ky tekst u dërgua nga  linda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gresa Behluli - Hipokrit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hipokrit".
3. Video është e këngës "Hipokrit", por nuk këndohet nga Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:


Komente 0