Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Faqe E Re Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Nganjëherë ndihem aq e pavlerë
Kur ty pranë nuk të kam
Aq e humbur jam...ooo...

Nganjëherë kur fytyrën tënde e shoh
Më duket e shpetuar jam
Gjithë botën me vete e kam

Vetëm kur je ti me mua
Të them vetëm vetëm ty të dua
E ndjej vetëm kur je ti me mua
Më duket vetëm atëherë jetoj

Besova.............
Në ne të dy........
Besova...dhe asnjëherë s'ndalova
Në sy t'secilit të kërkova përsëri

Besova...në ne të dy
Besova...të tjerët sdo të na thejnë
Zemrat i gjejmë.........
Dhe një faqe të re e kthejmë...

Një Faqe të Re e kthejmë.......

Nganjëherë ..........
Më frikson për zjarrin që ndjej
A do të munden tjerët ta gjejnë
Apo ngelet vetëm ty të t'vërej oo

Nganjëherë kur fytyrën tënde e shoh
Gjithë botën me vete e kam
Aq e humbur jam.....

Vetëm kur je ti me mua
Të them vetëm vetëm ty të dua
E ndjej vetëm kur je ti me mua
Më duket vetëm atëherë jetoj

Besova.............
Në ne të dy........
Besova...dhe asnjëherë s'ndalova
Në sy t'secilit të kërkova përsëri

Besova...në ne të dy
Besova...të tjerët sdo të na thejnë
Zemrat i gjejmë.........
Dhe të tjerë sdo t'na kthejnëë...ye..no

Dhe të tjerë sdo t'na kthejnë
Zemrat i gjejmë,i gjejmë...
Dhe një Faqe të re e kthejmë...

Besova.............
Në ne të dy........
Besova...dhe asnjëherë s'ndalova
Në sy t'secilit të kërkova përsëri

Besova...në ne të dy
Besova...të tjerët sdo të na thejnë
Zemrat i gjejmë.........
Dhe të tjerë sdo t'na kthejnëëë...

Një Faqe të Re e kthejmë.......

Besova...në ne të dy
Besova...të tjerët sdo të na thejnë
Zemrat i gjejmë.........
Dhe një faqe sdo të kthejmë

Një Faqe të Re e kthejmë.......

Një Faqe të Re e kthejmë.......


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimGresa Behluli
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/11/2010
Festivali: Zhurma Show 2011
Festivali: Kënga Magjike 2010
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: MAX Production


Gresa Behluli - Faqe E Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faqe E Re".
3. Video është e këngës "Faqe E Re", por nuk këndohet nga Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:


Komente 1