Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Po Po Me Ke Pelqy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Po po me ke pelqy
Sa mire kur jam me ty
Sa sa shume te du
Me ty jeten me kalu x2

Ref...x2
Zemer a me ndigjon
Jeta pa ty nuk shkon
Du du une me jetu
Me kendu me dashuru

Po po me ke pelqy
Sa mire kur jam me ty
Sa sa shume te du
Me ty jeten me kalu x2

Ref...x2
Zemer a me ndigjon
Jeta pa ty nuk shkon
Du du une me jetu
Me kendu me dashuru

...

Ref...x2
Zemer a me ndigjon
Jeta pa ty nuk shkon
Du du une me jetu
Me kendu me dashuru


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Gresa Behluli - Po Po Me Ke Pelqy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Po Me Ke Pelqy".
3. Video është e këngës "Po Po Me Ke Pelqy", por nuk këndohet nga Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:


Komente 0