Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli & Rreze Bekteshi - Mos Ua Prishni Lumturin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Kur nje zog nje pellumb ne shikojm duart krah si ata te fluturojm zemra jone tik e tak kur troket dhe zemra flet.
Me gezim kudo jan pranveror dhe ne sy ata mbajn jeten tone dashurin lumturin e pa fund me endrra shum.
(2x)Kan nje bot me endrra jan te vegjel shuuuum mos lendoni nena syrin e pagjum te gjitha do i duroja kaq te lumtur ti shikoja dhe femijet ne gjith globin ane e mban.
Mos ua prishni lumturin mos ua prekni dashurin as kerkush mos ta provon se nena sju lejooon.
Fjala nene ku do lemon zgjon nga zemra dashurin mirmengjes jetes i tha se nena lind njeri.
Kjo dor qe tundi djepin gjith boten e sundoooo oooo oooo
(2x)Kan nje bot me endrra jan te vegjel shuuuum mos lendoni nena syrin e pagjum te gjitha do i duroja kaq te lumtur ti shikoja dhe femijet ne gjith globin ane e mban.
Mos ua prishni lumturin mos ua prekni dashurin as kerkush mos ta provon se nena sju lejooon.
Fjala nene ku do lemon zgjon nga zemra dashurin mirmengjes jetes i tha se nena lind njeri.
Kjo dor qe tundi djepin gjith boten e sundoooo ooooo ooooon


Ky tekst u dërgua nga Gane Asani Selma Elezi

Gresa Behluli & Rreze Bekteshi - Mos Ua Prishni Lumturin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ua Prishni Lumturin".
3. Video është e këngës "Mos Ua Prishni Lumturin", por nuk këndohet nga Gresa Behluli & Rreze Bekteshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

19
18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:


Komente 2