Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Motër E Vëlla Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Moter e vella
Nje nan na ka rit
Vllau jon i bukur
Tkemi yll e drit
Sod e kem dit gzimi
Pot martojm o vlla
Me duket gjith bota
E imja osht ba

E 1000 urime jan nga zemra jem
Qka esht ma e mira
Qoft e Vllaut tem
Te na trashegohesh
Zotit tju bekon
Paqit jet te lumtur
Zemra qysh jau don

Per qdo gje me vlla
Un jam kshillu
Ska pas nevoj nana
Kur me na qortu
Ishe qysh i vogel
Krahu djatht i jem
I lutesha zotit ma ruj vllaun tem

E 1000 urime jan nga zemra jem
Qka esht ma e mira qoft e vllaut tem
Te na trashegohesh
Zoti tju bekon
Paqit jet te LUMTUR
Zemra qysh jau don

E 1000 urime jan nga zemra jem
Qka esht ma e mira qoft e vllaut ten
Te na trashegohesh
Zoti ju bekon
Paqit jet te lumtur
Zemra qysh jau don
Gresa Behluli
Publikimi: 21/10/2022
Muzika: Emin Aliu
Teksti: Sami Aliu
Orkestrimi: EthnoMusic


Gresa Behluli - Motër E Vëlla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Motër E Vëlla".
3. Video është e këngës "Motër E Vëlla", por nuk këndohet nga Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:


Komente 0