Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Gresa Hoxha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Gresa Hoxha merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Qupeza Qe Ben Sherre"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lindiana Athanasiu

Vesa Kiseri

Adisa Govori

Blorentina Morina

Sijeta Hoti

Festina Kabashi

Tuana Bushi

Fjona Shabani

Linesa Ukshini

Xhesuida

Tags: Gresa Hoxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet