Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  67
 • Vendlindja:
 • Kamenicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
Gresa Rudaku është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Elsa Fetahaj

Diana Sadrija

Eriona Kolica

Bleona Brahaj

Albana Hajra

Ejonë Hasani

Eldona Rama

Rita Kastrati (Poete)

Yllka Kastrati

Florentina Zukaj

Tags: Gresa Rudaku, Gresarudaku.L


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet