Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Greta është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 13 Janar 2010, Greta publikon videoklipin "Nje Zile Telefoni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Flavia Mija

Neta E Durresit

Hafsa Zyberi

Donika Tufa

Natasha Qemalja

Suela Ndreca

Fatmire Ymeri

Enxhi Vlashi

Edlira Arifi

Fatma Zyberi

Tags: Greta


Komente mbi këtë artist