A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Greta Berati
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 35
  • Birthday:
  • 13 August 1983
  • Zodiac sign:
  • ♌ Luani
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  20

Greta Berati is a popular singer. Në vitin 2002, Greta Berati publikon albumin "Jam Zjarr Qe Djeg".

Në vitin 2004, Greta Berati publikon albumin "Egzistoj".

Në Maj 2010, Bit Boys merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Endrra Ketu S'mbaron", në bashkëpunim me Greta Berati.

Më datë 27 Dhjetor 2011, Greta Berati publikon videoklipin "Shega Guracake (Potpuri)". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 15 Shkurt 2019, Hermes publikon videoklipin "Nata Jone", në bashkëpunim me Greta Beratin. Videoklipi u prodhua nga kompania Gold Productions.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019