Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Greta Berati - Sa Her Dal Une Nga Shkolla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Her Dal Une Nga Shkolla".
3. Video është e këngës "Sa Her Dal Une Nga Shkolla", por nuk këndohet nga Greta Berati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Greta Berati - Sa Her Dal Une Nga Shkolla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

02/03/2013

2013-03-02T21:40:30+00:00Sa her dal une nga shkolla ti nga pas me vjen nje trandafil mban ne dor ti me afrohesh mua me jep a mendon ti pak skam nevoj une per ty jo mos mu afro je nje djal qe nuk me pelqen qe vetem rri ne kafene e ketyre vajzave gjithmonë pas u vjen


REFRENI-
Smë behet vonë me inat ti me shikon por une jam shum e re qe te rri ne kafene
sme behet von me inat ti me shikon vertet jam shum e re që të rri ne kaffene

Sa her dal nga shtepia hapat mi degjon hajde te pim ti me thua ne kafee serish me fton a mendon ti pak skam nevoj une per ty jo mos mu afro je nje djal qe nuk me pelqen qe vetem rri ne kafene e ketyre vajzave gjithmonë pas u vjen

REFRENI-
Sme behet vonë me inat ti me shikon por une jam shum e re qe te rri ne kafene
Smë behet von me inat ti me shikon vertet jam shum e re që te rri ne kafeneSme behet von me inat ti me shikon por une jam shum e re qe te rri ne kafene
sme behet vonë me inat ti me shikon vertet jam shum e re qe te rri ne kafene


Ky tekst u dërgua nga besa
Më Shumë Këngë Nga Greta Berati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet