Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Berati - Vetem Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Si hije mu ndjek nga pas koken ktheji por te humbas po perse me mundon valle nga un cpo kerkon. Si hije mu ndjek nga pas koken ktheji por te humbas po perse me mundon valle nga un cpo kerkon. Te lutem nje fjal me thuaj mos me ler keshtu te vuaj, ne cdo an me shfaqesh ti, je engjull a njeri sa cudi sa cudi, ne cdo an me vjen ti...
Reff:Ti me mundon sa her mua me shikon, un e di qe dhe ti me do tani, vetem ti je arom e shpirtit tim, vetem ti behesh qiell ne syt e mi...
Ne mengjes ne shkoll kur shkoj, e hutuar prap te shikoj, po perse me mundon valle nga un cpo kerkon. Si hije mu ndjek nga pas koken ktheji por te humbas po perse me mundon valle na un cpo kerkon. Te lutem nje fjal me thuaj mos me ler keshtu te vuaj ne cdo an me shfaqesh ti je engull a njeri sa cudi sa cudi ne cdo an me vjen ti...
Reff: Ti me mundon sa her mua me shikon, un e di qe dhe ti me do tani, vetem ti je arom e shpirtit tim vetem ti behesh qiell ne syt e mi...


Ky tekst u dërgua nga besa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Greta Berati - Vetem Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ti".
3. Video është e këngës "Vetem Ti", por nuk këndohet nga Greta Berati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Berati:


Komente 1