Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Berati - Naze Naze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

te mesoj mami, te kesh ti naze!
djalo me lodhe me ato avaze(x2)

un jam perfekte ne shum aspekte,
por ti me thua nuk je korekte (x2)

naze naze
per hobi naze
or djal o von
ne llotari t'kam ren

buzqesh buzqesh
me je ber mua pershiesh
kur do te le
me jave sdo te flesh

kur shkojm ne klube,
sduron duhani,
ne mjes te veres
kerkon jorganin

te mesoj mami,
djal te llastuar
po te qesh bota o i uruar (x2)

naze naze
per hobi naze
or djal o von
ne llotari t'kam ren

buzqesh buzqesh
me je ber mua pershiesh
kur do te le
me jave sdo te flesh (x2)

naze naze
per hobi naze
or djal o ben
ne llotari t'kam ren

buzqesh buzqesh
me je ber mua pershiesh
kur do te le
me jave s'do te flesh


Ky tekst u dërgua nga  shqipe

Greta Berati - Naze Naze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Naze Naze".
3. Video është e këngës "Naze Naze", por nuk këndohet nga Greta Berati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Berati:


Komente 0