Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Berati - Sa Do Doja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Naze Naze"

Komente

Asnjë Koment

16/02/2014

2014-02-16T15:58:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Do Doja" kënduar nga Greta Berati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Silvana Rusi - Sa Do Doja

Sikur te mundim
Ne nje çast te ndalim
Sikur nje nate te mundim
Zemrat t'i falim

Nuk di se sa
Nuk di per sa
Sa shikime
Nje motiv te japin

Nje moment do falja
Boten per ty
Nje sekond mjafton
Te behemi ne dy

E perseri
Per nje premtim
Asgje ne jete nuk dua
Vetem ty

Ref...x2
Sa do doja fajin tim dikush ta marre
??? si me magji
Sa do te doja te me doje si i marre
T'me thuash shpirt si t'ia bej s'e di

Sikur te mundim
Ne nje çast te ndalim
Sikur nje nate te mundim
Zemrat t'i falim

Nuk di se sa
Nuk di per sa
Sa shikime
Nje motiv te japin

Nje moment do falja
Boten per ty
Nje sekond mjafton
Te behemi ne dy

E perseri
Per nje premtim
Asgje ne jete nuk dua
Vetem ty

Ref...x2
Sa do doja fajin tim dikush ta marre
??? si me magji
Sa do te doja te me doje si i marre
T'me thuash shpirt si t'ia bej s'e di

...

Ref...x2
Sa do doja fajin tim dikush ta marre
??? si me magji
Sa do te doja te me doje si i marre
T'me thuash shpirt si t'ia bej s'e di

Kripmjaltezat - Sa Do Doja

sa do doja me keng te thoja jeta po me fal me shum se cdoja sa do doja me kenge te thoja sa do doja jeta po me fal sa do doja te therrisja nuk jam vetem ktu do bertisja kenga qe ju pas pushto nuk ja ve tem jo beso
Më Shumë Këngë Nga Greta Berati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet