Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Berati - Cdo Hap Qe Bej Une Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne gjdo hap qe une e bej
Te kam pran e ste haroj
Ne gjdo hap qe une bej
te kam pran e ste haroj
ndjenja naten po ta nis
si lajmtar te dashuris
si lajmtar te dashuris
Ndjenja naten po ta nis
si lajmtar te dashuris
Si lajmtar te dashuris

ref
Eja shpirt ti mos harro
ke nje zemer qe te do
eja shpirt ti mos harro
ke nje zemer qe te do
humbe dhe rinin vertet
dy zemra ndar ne gurbet
humbe dhe rinin vertet
dy zemra ndar ne gurbet
djelli sflet ne gurbet
edhe lulet skan arom
dhimbja ne zemer lendon
edhe lulet skan arom
dhibja ne zemer lendon

nje deshir digjet ne mall
endrat mbeten pa nje fjal
ne fole te shpirtit tim
puthjet mbeten si kujtim
puthjet mbeten si kujtim

ref
Eja shpirt ti mos harro
ke nje zemer qe te do
eja shpirt ti mos harro
ke nje zemer qe te do
humbe dhe rinin vertet
dy zemra ndar ne gurbet
humbe dhe rinin vertet
dy zemra ndar ne gurbet
djelli sflet ne gurbet
edhe lulet skan arom
dhimbja ne zemer lendon
edhe lulet skan arom
dhibja ne zemer lendon


Ky tekst u dërgua nga Letta


Nuk kemi video për këtë këngë.
Greta Berati - Cdo Hap Qe Bej Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cdo Hap Qe Bej Une".
3. Video është e këngës "Cdo Hap Qe Bej Une", por nuk këndohet nga Greta Berati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Berati:


Komente 0