Më mbaj mend (për 1 muaj)


Greta Berati - Te Dua Vetem Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Vetem Ty".
3. Video është e këngës "Te Dua Vetem Ty", por nuk këndohet nga Greta Berati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Greta Berati - Te Dua Vetem Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Kolazh 2005 Vol.1"

Këngë e albumit:

"Egzistoj"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00te dashurova tyqe diten kur te pash
zemren e shpirtin ta dhash
me le me lot ne sy
me lot ne sy te lash
ni fjal te embel nuk ta thash
sa shpejt me ike e ku me shkove
jo un s'te braktisa, ti vet u largove
se desha ndarjen ike
nuk doja e doja un dhimbjen ne krahet e tu
me shkoj jeta tu lotu
siç e ka kjo jet un pa ty e ti pa mu
nuk jemi te qet un e ti se ti do vish
nje dit nje mengjes zjarrin qe ti e ke fik prap un do ta ndez

Ref 2.


Ky tekst u dërgua nga Bea
Më Shumë Këngë Nga Greta Berati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet