Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Berati - Ke Selvite E Namasgjase  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/07/2013

2013-07-19T08:32:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ke Selvite E Namasgjase" kënduar nga Greta Berati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Greta Berati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Greta Berati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet