Greta Koçi
Greta Koçi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Kuçovë
  • Jeton në
  • Shqipëri
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 26 Shtator 1991
  • Horoskopi:
  • ♎ PeshorjaBiografia

BIOGRAFIA: Greta Koçi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Greta Koçi ka lindur në qytetin e Kuçovës e banon në Tiranë, por eshte shkodrane dhe kete gje e ka konfermuar cdo here qe ka pasur mundesi. Ajo ka lindur tek gjyshja ku prinderit e saj ishin ne vizit tek gjyshja e Gretes ne Kuçovë. Greta Koçi pervec kengeve ka bere publikun per vete per shume arsye. Zeri i saj i ka mahnitur te gjithe, ashtu si mosha e saj, personaliteti i saj e shume detaje te tjera. Talenti i saj është shfaqur në moshën 5-6 vjeç...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 40