Greta Koçi

Greta Koçi "Tallet” Me Edi Ramën: Ai O Ka Don Unë Me Kanë E Tina

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-01-2016]
Këngëtarja Greta Koçi e cila tash e prej disa viteve njihet edhe si pjestare e Partisë Demokratike të Shqipërisë është tallur së fundmi me një ofertë që ka marrë nga Edi Rama.

Ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto montazh të saj dhe të Edi Ramës ku shihet duke refuzuar "ofertën" e tij në mënyrë satirike.

Në mbishkrimin e fotos ajo ka shkruar: "Ai o ka don unë me kanë e tinë, por demokratike mas miri nina", vargje të këngës së saj me Gold Ag, "Mas Miri".
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Greta Koçi “Tallet” Me Edi Ramën: Ai O Ka Don Unë Me Kanë E Tina


Komente 0