Greta Koçi

Greta Koçi Dhe Mozzik Së Shpejti Me Një Bashkëpunim

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-03-2016]
Këngëtarja Greta Koçi ka pak kohë që ka publikuar projektin e saj më të fundit "I besova", me të cilin pati edhe mjaft probleme.

Megjithatë Greta nuk po ndalet, ajo së fundmi është në pregaditje të një tjetër projekti i cili kësaj radhe do të jetë në bashkpunim.

E bashkpunimi në fakt do të jetë shumë interesant, pasi ajo ka vendosur të vijë në një këngë të re së bashku me Mozzik.

Ajo ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram ku shihet në studion e On Records bashk me Mozzik dhe Zzap & Chriss të cilët po punojnë këngën e re.

 (B.A/Teksteshqip.Com)

Greta Koçi Dhe Mozzik Së Shpejti Me Një Bashkëpunim


Komente 0