Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Qene Moj Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Dil me thua dil te porta obobo se qte thojn bota
plasin bota nga inati se keshtu e kan zanatin
se keshtu e kan zanatin bota jo nuk vendos fatin
pa dil e mos me be naze gjon o zemer qysh mi plase

obobo sa te dua more djal obobo malli per ty
ref x2
c´me ka mar o djalo sec me zuri halli nje e dy djalo te mer malli
e ti vjen pas meje me thua me beso qene moj te dua


dy tri fjal ti pata thene vendin vetes ja kam lene
mos degjo se c´thon per mua tjeter djal vec teje s dua
tjeter djal vec teje s dua ndaj dhe me beso ti mua
(pa dil ti e mos me be naze)
greta
gjan o zemer sec me plase

obobo sa te dua more djal obobo malli per ty
x3
c´me ka mar o djalo sec me zuri halli nje e dy djalo te mer malli
e ti vjen pas meje me thua me beso qene moj te dua


Ky tekst u dërgua nga GezimiGreta Koçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Greta Koçi - Qene Moj Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qene Moj Te Dua".
3. Video është e këngës "Qene Moj Te Dua", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:


Komente 0