Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video Top 200

Greta Koçi - Pyes Veten  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Komente

1 🔥

17/11/2011

2011-11-16T23:00:00+00:00

Muzika & Teksti:

Pirro Çako

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011
Pyes veten te mungosh
sa do pak tani gjysma ime
te kerkon me s'te gjen e di
e lus Zotin te te fal ty pak
lumturi ne zhgenjim nje mallkim
ishte ti

Lumturin tek tradhtaret
e gjen veq ti miq tan
miq te tu mbeten tani
i besoja po kurr nuk doja
ta mendoja ta pranoje se
prej tyre do vajtoja do
ndryshoja aaaaaah

Ref (2x):
Zemra ime vrar tani veq nga ju
miqt e mi Zot ke meshir
dhe falem veq lot largohem
lendohem nuk di a mund te pendohem
miqt qe e vran sod nje dashuri

Lumturin tek tradhtaret
e gjen veq ti miq tan
miq te tu mbeten tani
i besoja po kurr nuk doja
ta mendoja ta pranoje se
prej tyre do vajtoja do
ndryshoja aaaaaah

Ref (4x):
Zemra ime vrar tani veq nga ju
miqt e mi Zot ke meshir
dhe falem veq lot largohem
lendohem nuk di a mund te pendohem
miqt qe e vran sod nje dashuri


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa
Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet