Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koci - Kjo Toke Me Rriti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Na ka rritur kenga
Me derte me halle
Por kur me qan zemra
Seç futem ne valle

Nje valle e vjeter
Nje kenge tabani
Ejani o djema
Isone ma mbani

Ref...x2
Isone ma mbani
Labçen moj ma do xhani
Labçen ma do shpirti
Se kjo toke me rriti

Te ma mbani Ison
Siç e do zakoni
Ne me zente gjumi
Me kenge te me zgjoni

Na ka rritur kenga
Me halle me derte
Po kur me qan zemra
Ja them me adete

Ref...x2
Isone ma mbani
Labçen moj ma do xhani
Labçen ma do shpirti
Se kjo toke me rriti

...

Ref...x2
Isone ma mbani
Labçen moj ma do xhani
Labçen ma do shpirti
Se kjo toke me rriti


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiGreta Koçi
Publikimi: 18/12/2013


Greta Koci - Kjo Toke Me Rriti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Toke Me Rriti".
3. Video është e këngës "Kjo Toke Me Rriti", por nuk këndohet nga Greta Koci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:


Komente 0