Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - What's Up (Feat. GBMC)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  130

Baby what’s up?
never give up..

oh my God
she send me a text
it’s a love message
it's going down
it’s going down
yeah

Greta Koçi
G.B.M.C.

S'po ki me koh me humb
po kam nevoje
I come to you
zonin ton po du me n`gju
pa ty s'muj me jetu..

Po m'duket çdo dite shume e gjate
kur larg ty te kam
veni si po t'man,
nese neser mngjes po m'thu
kur munesh me kon ktu
me lule me m'zgju ahh..

Hey boy
who can love you like that?
Hey boy
who can love you like me?
A bon ni foto me ma çu
me pa sa ke nryshu..

Reff..(2x)
Du me fol me ty pak me gjate
veç per ty e hapi ate whats'up
s'ka kuptim ma me qen larg
baby what’s up hey baby
WHAT’S UP(x3)

Baby girl
what’s up(x4)
I`m jumping in this plane
l'll be there there tonight
jo mos mendo se malli per ty
sum ka mar
sa do larg qe jam te ty
un jam afer
but man the talk she show you all the time
se veq i joti jam dhe gjithmon kam me kan
botes i rash verdall you are the special one
nuk mendoj ty met ru se nuk ka femen nat vend
when i play right i play right a play play reit
when a love you right love you right a never mess about
but again i try try try to ask me out
Your the only one i love

Hey boy
who can love you like that?
Hey boy
who can love you like me?
A bon ni foto me ma çu
me pa sa ke nryshu..

Du me fol me ty pak me gjat
veq per ty e hapi at
what’s up
ska kuptim mo me qen larg
baby what’s up baby
WHAT’S UP(x4)

baby what`s upp yeahh
never give upp yeahh
you are my love yeahh

baby what's upp yeahh
never give upp uouu
kom prit kaq gjate eee
tash jemi bashke

Du me fol me ty pak me gjat
veq per ty e hapi at
what’s up
ska kuptim mo me qen larg
baby what’s up baby
WHAT’S UP(x4)


Ky tekst u dërgua nga  dini98   endritaGreta Koçi
Featuring: GBMC
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/05/2014
Muzika: Eni Koçi
Teksti: Eni Koçi


Greta Koçi - What's Up
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "What's Up".
3. Video është e këngës "What's Up", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Greta Koçi:


Komente 2