Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Për Ty Po Pi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

S'po du me t'pa me sy une ty
S'po du me jo
Ti shpirtin ma theve,ma theve
E le n'vetmi

A e din sa m'ke vra ti
Ti a e din
Po t'me doje doje ti
S'do me lije vetem

Zemer...
Zemer...
Vetem per ty po pi
Ty po pi
Dehur jam nga lotet e mi

Zemer...
Ti jo nuk e di
No,no
Se une zemer
Vetem per ty po pi

A e din sa t'kam dasht un ty
A e din,a e din
Ti zemer,ti
Ti mu m'le n'vetmi
M'le n'vetmi

Ky shpirti im t'ka dasht,ty t'ka dasht
Pa genjeshter
A mendon mendon per mu
Dhe pse je me tjetren

Zemer...
Zemer...
Vetem per ty po pi
Ty po pi
Dehur jam
Nga lotet e mi

Zemer...
Ti jo nuk e di
No,no
Se une zemer
Vetem per ty po pi


Ky tekst u dërgua nga Klavjo PajoGreta Koçi
Publikimi: 02/11/2019


Greta Koçi - Për Ty Po Pi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty Po Pi".
3. Video është e këngës "Për Ty Po Pi", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:


Komente 0