Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Dola N’Penxhere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

REF.:
Dola ne penxhere
Synin kur ta pash
Je e imja - m'the
Jam e jotja - t'thash
Je e imja - m'the
Jam e jotja - t'thash
Pergjithmone me ke
Me e gzu jeten bashke

çka t'ka bo djal kjo belholla
Synin e ke kthy
Kur me pe, zemren ta mora
Jam kismet per ty

E jam kismet per ty
Aman, aman
Jam kismet per ty
Per ke bien keto tupana
Per mu e per ty

REF.:
Dola ne penxhere
Synin kur ta pash
Je e imja - m'the
Jam e jotja - t'thash
Je e imja - m'the
Jam e jotja - t'thash
Pergjithmone me ke
Me e gzu jeten bashke

Ktu me ke o djal dhe neser
Do dal ty me t'prit
Ah sa shume te don kjo zemra
Nuk e paskam dit

E nuk e paskam dit
Aman, aman
Nuk e paskam dit
Hajde zemer se mu lala
Per ty me ka rrit

Kur te kam ty prane
Dita m'duket ore
Sa lezet na paska zemer
Kjo unaze ne dore

REF.:
Dola ne penxhere
Synin kur ta pash
Je e imja - m'the
Jam e jotja - t'thash
Je e imja - m'the
Jam e jotja - t'thash
Pergjithmone me ke
Me e gzu jeten bashke


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Greta Koçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/10/2020
Teksti: Armand Trebicka
Orkestrimi: Edlir Begolli
Video Produksioni: MAX Production


Greta Koçi - Dola N’Penxhere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola N’Penxhere".
3. Video është e këngës "Dola N’Penxhere", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

33

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Greta Koçi:


Komente 0