Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Lazri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Greta Lazri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 9 Korrik 2013, Greta Lazri publikon videoklipin "Mos Trazo Plagen E Vjeter". Më datë 15 Korrik 2017, Greta Lazri publikon videoklipin "S'më Bëhet Vonë". Më datë 1 Nëntor 2017, Greta Lazri & Mikelina Lazri publikojnë videoklipin "Shoqnia Ka Radhen". Më datë 31 Korrik 2018, Zaim Hasrama & Greta Lazri publikojnë videoklipin "Çka Po Don". Teksti u shkrua nga Filloreta Raçi (Fifi)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nusha Pali

Adelina Marku

Eva Dushaj

Nora Ndreu

Vilma

Donika Ndreca

Zoja Pali

Gofile Papleka

Adelina Correj

Herolinda Bucaliu

Tags: Greta Lazri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet