Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Lazri - Mos Trazo Plagen E Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

qenke gjarper helm i zi qe me premtove ne dashuri
dojshe zemren me ma marr qe te largohesh krejt pa fjale (2x)

(ref)
mos trazo plagen e vjeter lerm rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer shko tash dashuro nje
tjeter (2x)

nuk mashtrohem me dy fjale qe te filloj nje loje me zjarr deshte me me kall si barut tash perkulesh e me lut

mos trazo plagen e vjeter lerm rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer shko tash dashuro nje tjeter

deshte me ba avanture por ne mes formove mur zemra dashuroi nje tjeter harrove dashnin e vjeter (2x)Publikimi: 09/07/2013


Më Shumë Këngë Nga Greta Lazri:


Komente 0


Greta Lazri - Mos Trazo Plagen E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter".
3. Video është e këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter", por nuk këndohet nga Greta Lazri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.