Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta, Loreta & Xhovana Uldedaj

Greta, Loreta & Xhovana Uldedaj - Premtim I Kote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Me shiko si dikur
mos u fshih ne erresire
kur un jam ktu
Ne te njejtin vend
por jemi larg
Jetonim ne nje fantazi
qe nuk eshte me
Genjejm ne cdo sekond
Te dy e dime
Kam humbur veten sot
ne kte rruge pa drite

Ref:
Nuk te mbaj aty ku s'do
Ste kerkoj te derdhesh lot
Perjetsisht premtim I kote
Shpresoj ta harroj

Po gabon dhe ti e di
Mos largo ate qe do
ndjenjen fal
Sa pak mjafton
te qeshesh prap
Te jeni bashk esht e lehte
rikthehu pas
Genjejme ne cdo sekond
Te dy e dime
Kam humbur veten sot
ne kte rruge pa drite

Ref:
Nuk te mbaj aty ku s'do
Ste kerkoj te derdhesh lot
Perjetsisht premtim I kote
Shpresoj ta harroj


Greta, Loreta & Xhovana Uldedaj - Premtim I Kote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Premtim I Kote".
3. Video është e këngës "Premtim I Kote", por nuk këndohet nga Greta, Loreta & Xhovana Uldedaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0