Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Shaho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Greta Shaho është një këngëtare e njohur. Në Maj 2007, Greta Shaho merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Diell Dhe Jete". Më datë 22 Gusht 2011, Greta Shaho publikon videoklipin "Qofshe E Bardhe Me Kom Te Mar". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 12 Shtator 2015, Greta Shaho publikon videoklipin "Si Ti Nuk Ka Ne Bote"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nevila Qesko

Herolinda Bucaliu

Dorina Vinca

Mirela Deda

Blerina

Eris Hoxha

Geri (F)

Suela Ndreca

Gentiana Bujupi

Manushaqe Vata

Tags: Greta Shaho


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet