Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Zani - C'ke Moj Fiti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

heeeeejjjj
c'ke moj Fiti qe po qan
o vrava komen ne duqan
duqanxhi te placin syt
O vrave Fitin vet o i dyt
aman aman
vrave fitin
o vrave fitin vet o i dyt

hejjj vet i dyt o vet i tret
o vallahi se desha vet
vallahi se desha vet
me shpetoj
o me shpetoj alltija e shkret
aman aman
me shpetoj
o me shpetoj alltija e shkret

se flokt e verdhaaaa
dhe syt e zi moj magdalena(2x)

sti harroj moj dot per jet
magdalen moj magdalena
ja dot mar e ja dot vdes
magdalen moj magdalena(2x)

se ne balkoooooooon
lulet kan qel mo magdalena(2x)

keputma nji dhe falma mu
magdalen moj magdalena
te kam dasht dhe prap te du
magdalen moj magdalena(2x)

se rruges tante
nuk kaloj dot moj magdalena(2x)
shikoj balkonin dhe qaj me lot
magdalen moj magdalena
se pa ty moj sjetoj dot
magdalen moj magdalena(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbonaGreta Zani
Publikimi: 18/07/2012


Greta Zani - C'ke Moj Fiti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'ke Moj Fiti".
3. Video është e këngës "C'ke Moj Fiti", por nuk këndohet nga Greta Zani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Zani:


Komente 0