Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Greta Zani - Mos Te Duket Vetja Mbret

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Te Duket Vetja Mbret".
3. Video është e këngës "Mos Te Duket Vetja Mbret", por nuk këndohet nga Greta Zani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Greta Zani - Mos Te Duket Vetja Mbret  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Këngë e albumit:

"Trokit..."

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00ti kujton se un po vuaj
se ti nuk me dashuron
por un djal me ty po luaj
dhe ti mua sme kupton
ti kujton se je i zgjuar
un per ty jam nje viktim
po ta them se ke gabuar
mos u mbur me zgjuarsi

mos u mbur se je kaluar
mos te duket vetja mbret
gjith ato ce ke fitu
vjen ni dit dhe i humb vet
gjith ato ce ke fitu
vjen ni dit dhe i humb vet

si nje loj esht dashurija
ne te gjith jemi ne loj
dhe besojm te mbrekulija
po nuk dim kush do fitoj
ne do presim te vi fundi
koha vet do ta tregoj
po kush di se si te humbi
e di mir si do fitoj

ti kujton se un po vuaj
se ti nuk me dashuron
por un djal me ty po luaj
dhe ti mua sme kupton
ti kujton se je i zgjuar
un per ty jam nje viktim
po ta them se ke gabuar
mos u mbur me zgjuarsi

mos u mbur se je kaluar
mos te duket vetja mbret
gjith ato ce ke fitu
vjen ni dit dhe i humb vet
gjith ato ce ke fitu
vjen ni dit dhe i humb vet

si nje loj esht dashurija
ne te gjith jemi ne loj
dhe besojm te mbrekulija
po nuk dim kush do fitoj
ne do presim te vi fundi
koha vet do ta tregoj
po kush di se si te humbi
e di mir si do fitoj

si nje loj esht dashurija
ne te gjith jemi ne loj
dhe besojm te mbrekulija
po nuk dim kush do fitoj
ne do presim te vi fundi
koha vet do ta tregoj
po kush di se si te humbi
e di mir si do fitoj


Më Shumë Këngë Nga Greta Zani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet