Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Zani - Dasma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

po bien dajret muzika vlon po martojm ne djalin ton shamia te digjet fare se maroj jeta beqare.cohu nuse hy ne valle po te pret daja me hallen nusja sec paska siklet se ka lon nonen e vet.
ref.
marshallah e bukur nusja sy e vetull si hirushja paska trupin si drenush me e bukur sesht askush.
pihet vera dhe rakia e ka radhen shoqenia po kercejn miq edhe shok vallen dota djegin sot. gzime paci ne shtepi boni qef pleq e te ri more nusen qe deshe vet qofsh i lumtur ti perjet.
ref.
hedhim valle dhe kendojm djalin ton po e martojm dhondri paska shum lezet lum nona e baba i vet.


Ky tekst u dërgua nga DeniGreta Zani
Publikimi: 01/12/2006


Greta Zani - Dasma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma".
3. Video është e këngës "Dasma", por nuk këndohet nga Greta Zani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Zani:


Komente 0