Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Zani - Cuni Vogel Do Llokum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Çuni vogel don Llokum,
don Llokum, don Llokum
Te ka Nana si pellumb,
si pellumb, si pellumb

Quni i ri don Llokum,
don Llokum, don Llokum
dite e nat na len pa gjum,
len pa gjum, len pa gjum

Quni i ri don Bostan,
don Bostan, don Bostan
te ka Nana Sy-filxhan,
Sy-filxhan, Sy-filxhan


Ky tekst u dërgua nga BinoGreta Zani
Publikimi: 01/12/2002


Greta Zani - Cuni Vogel Do Llokum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cuni Vogel Do Llokum".
3. Video është e këngës "Cuni Vogel Do Llokum", por nuk këndohet nga Greta Zani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Zani:


Komente 0