Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Greta Zani - Kenga E Qamiles  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/07/2012

2012-07-18T18:02:58+00:00

Këngë e albumit:

"Jam Si Ballokume"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga E Qamiles" kënduar nga Greta Zani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Merita Halili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E unë e mjera moj me siklet,
e seç po vuj moj e seç po heq,

X2

E ku t'ka Lala o moj Kumrie
Dil të shoh
Oh nji herë me sy

X2

O nëpër bahçe moj tuj shëtit
e tuj i prek lulet moj nji nga nji

X2

E ku t'ka lala o moj Kumrie
Dil të shoh
Oh nji herë me sy

X2Më Shumë Këngë Nga Greta Zani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet