Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Zani - Thellenza  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/05/2013

2013-05-10T11:16:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thellenza" kënduar nga Greta Zani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Greta Zani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Eglantina Toska. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ferfellon thellenza n'uje
ferfellon thellenza n'uje
thellenz oo thellenz oo
thellenz o moj e bukur oo
thellenz oo thellenz oo
thellenz o moj e bukur oo

dil prej ujit o mos dalq kurr
dil prej ujit o mos dalq kurr
thellenz oo thellenz oo
thellenz o moj e bukur oo
thellenz oo thellenz oo
thellenz o moj e bukur oo

dil prej uji se nuk te plase
dil prej ujit se po pelcase
te te shoh a je e bukur
je e bukur porsi flutur
te te shoh a je e bukur
je e bukur porsi flutur

dil prej ujit se nuk te ngase
te te shoh a je e zeshket
je e embel ambel porsi bjeshket
te te shoh a je e zeshket
je e embel ambel porsi bjeshket



Më Shumë Këngë Nga Greta Zani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet