Official Video

Grido - On Top


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/03/2019

2019-03-20T17:58:46Verse 1:
Un po mor profitin kto tjeret po hapen
Krejt si grat e kqija me llafe po kapen
Kur po nxjerr muziken do femna po lagen
Sdi a ma dun fryren a ma dun shpaten

Smunesh me mprovu se nuk jam tester
Grupi krejt UNITED si MANCHESTER
Shkolla rruges jo nuk ka semester
Dimplomen n’dor rruga na thrret mjeshter

Don me ec nkpuc tmia po kur ti je kon tu party un me tekste kam mush dhomen
Jo skam bo vitin nmuzik e shoki thjesht le ta pranojm un pernime ja kam ci nonen -

krejt e diiin
Se jau kam than qe prej nfillim
Per ket muzik jam vitamin
E le ta nin le ta nin (ooo)

Chorus: x2
Me and my brothers on top
Edhe jo nuk ulna posht
I got my brothers moving kilos
Familia mi amigos
We don’t wanna know ( e jo sun na nalin)

Tu nejt me do djem qe e dun biznesin
Neper rrugt e londres krejt i pershendesin
Lujn lojna me fatin edhe jo nuk presin
Ne na ka lidh vllaznia e jo interesi

E nkrah e kam 1 femen o kuku mo plako
She a freak in bed po naten lun pako
Huuhh huhh
E kta shum mir e din ku e kem bazen
jam i martum me lekun dhe pse skam unazen

I - inteligjent
Cdo fjal qe thom osht on point
Lojtari ma i ri fill e kam ndrru lojen
E jo nuk kam nevoj me fol per tjeret se jam cai per tcilin njerzt kan fol e mashum po folin

krejt e diiin
Se jau kam than qe prej nfillim
Per ket muzik jam vitamin
E le ta nin le ta nin (ooo)

Chorus: x2
Me and my brothers on top
Edhe jo nuk ulna posht
I got my brothers moving kilos
Familia mi amigos
We don’t wanna know (e jo sun na nalin)


Ky tekst u dërgua nga Olti
Më Shumë Këngë Nga Grido: