Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grifshat - E Kthjellet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Mjafton te jesh e kthjellet
te shohesh pjesen gri te jetes
Mjafton te jesh e hapur
te prekesh pjesen gri te jetes

Ç'eshte jeta pa diell
pa dashuri s'mund te jetosh
e kthjellet mes lotesh

Nje moment eshte si nje jete
vetem nese dashuron
po mesoj une te jetoj
se mes lotesh te dua
si uji, si dielli,
si drita qe endrren gri largon
mes lotesh te dua
dhe çdo moment eshte si nje,
nje jete e kthjellet

Mjafton te jesh e kthjellet
te shohesh diellin, eshte me afer
Mjafton te zgjedhesh rrugen
nje jete fillon mengjesin tjeter
pa njerez te vegjel qe asnjehere nuk dashurojne

po eci e kthjellet

Nje moment eshte si nje jete
vetem nese dashuron
po mesoj une te jetoj
se mes lotesh te dua

Nje moment eshte si nje jete
vetem nese dashuron
po mesoj une te jetoj
se mes lotesh te dua

Ç'eshte jeta pa diell
pa dashuri s'mund te jetosh
te dua si dielli,
si drita qe endrren gri largon

po eci e kthjellet...
Grifshat
Publikimi: 24/09/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012


Grifshat - E Kthjellet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kthjellet".
3. Video është e këngës "E Kthjellet", por nuk këndohet nga Grifshat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grifshat:


Komente 0