Më mbaj mend (për 1 muaj)

GRMV - Trap Trap  (Feat. Doksi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Doksi

16/10/2017

2017-10-16T16:00:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trap Trap" kënduar nga GRMV.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga GRMV i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga GRMV:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet