Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Ali Pasha - C'u Nisa Nga Drashovica Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

O ç'u nise more nga Drashovica
E lule more Selam lule
E ç'u nise more nga Drashovica
E Selam labi, labi hajde trim o lule

E me treqind e ca more komita
E lule more Selam lule
O me treqind e ca more komita
O Selam labi, labi hajde trim o lule

E ç'bëre poshtë hajde mor nga Babica
E lule more Selam lule
E ç'bëre poshtë hajde nga Babica
O Selam labi, labi hajde trim o lule

E ç'e zure topin more nga gryka
E lule more Selam lule
E ç'e zure topin more nga gryka


Ky tekst u dërgua nga Anisa Tepelene


Nuk kemi video për këtë këngë.




Grupi Ali Pasha - C'u Nisa Nga Drashovica
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'u Nisa Nga Drashovica".
3. Video është e këngës "C'u Nisa Nga Drashovica", por nuk këndohet nga Grupi Ali Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Ali Pasha:


Komente 0