Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Ali Pasha - Lemza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Seç mu qep një lëmzë moj
dhe nuk do të shkojë
amani shokë amani
kush do ma largojë

Këtë breng që unë kam
kush do ma largojë
Amani shokë amani
do t'i jap ç'të dojë

Kush më mbanë gojë moj
vallë kush më kërkon
amani shokë amani
do t'i jap ç'të dojë

Mos është sy larushja moj
sytë ngjyer në shkronjë
amani shokë amani
do t'i jap ç'të dojë

Ky tekst u dërgua nga Anisa Tepelene


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 30/01/2014


Më Shumë Këngë Nga Grupi Ali Pasha:


Komente 0


Grupi Ali Pasha - Lemza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lemza".
3. Video është e këngës "Lemza", por nuk këndohet nga Grupi Ali Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.