Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Ali Pasha - Nene Do Marr Nje Udhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

nene moj do marr nje udhe moj nena ime epo do kaloj malet me gure moj nena ime 2x

nuse pse kaq larg me shpute moj nena ime epo do me marri malli shume moj nena ime 2x

nene moj qe me dhe gjine moj nena ime epo valle a do ma shohesh syne moj nena ime 2x

pike e lotit kur te bjere moj nena ime epo haber nga une do te sjelle moj nena ime 2x


Ky tekst u dërgua nga Anisa Tepelene

Grupi Ali Pasha - Nene Do Marr Nje Udhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nene Do Marr Nje Udhe".
3. Video është e këngës "Nene Do Marr Nje Udhe", por nuk këndohet nga Grupi Ali Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Ali Pasha:


Komente 0