Më mbaj mend (për 1 muaj)


Grupi Ali Pasha - Llaj Llaj Llaj Cobani

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Llaj Llaj Llaj Cobani".
3. Video është e këngës "Llaj Llaj Llaj Cobani", por nuk këndohet nga Grupi Ali Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Grupi Ali Pasha - Llaj Llaj Llaj Cobani  (Feat. Irini Qirjako)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Tundu Bejke"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Irini Qirjako

17/11/2012

2012-11-17T08:28:50+00:00Ku janë nisur e venë? llaj llaj, llaj çobani (2 x)

N stan të çobanit venë, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Dhe çobani mirë i priti, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Theri moj qëngj e i gostiti, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Qëngj të mirë e qëngj të pirë, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Qëngjin e bejkës kërthinjë, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Dola në majë te tënda, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Dëgjova zile të rënda, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Mbajta vesh se ma kish ënda, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Mu drodh syri,mu dogj zëmra, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Ku janë nisur e venë? llaj llaj, llaj çobani


Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001
Më Shumë Këngë Nga Grupi Ali Pasha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet