Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Bashkimi - Hajde Lule Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nen folete,moj e mira nen folete
Nen folete,moj e mira nen folete
Me te dvete,dicka deshta me te dvete
Me te dvete,dicka deshta me te dvete
Me te thane,me te dvet e me te thane
Me te thane,me te dvet e me te thane
Ta kam dhane,per njat moll qe ta kam dhane
Ta kam dhane,per njat moll qe ta kam dhane
A e ke ngrane,a e ke kalb o a e ke ngrane
A e ke ngrane,a e ke kalb o a e ke ngrane
Se kam ngrane,se kam kalb as se kam ngrane
Se kam ngrane,se kam kalb as se kam ngrane
E kam shti en rane,tre pash thelle e kam shti en rane
E kam shti en rane,tre pash thelle e kam shti en raneNuk kemi video për këtë këngë.
Grupi Bashkimi - Hajde Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Lule".
3. Video është e këngës "Hajde Lule", por nuk këndohet nga Grupi Bashkimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Bashkimi:


Komente 0