Grupi Bilbili

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Grupi Bilbili është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike. Marrësa: Piro Latifi Lushi Keraj Kthyes: Sinan Gjoleka Hedhës: Mirjan Agaraj Iso: Trifon Malaj, Dashi Aliko, Fatjon Isufaj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Kaonet Delvine

L.R.I

Bilbilat E Labërisë

Lot Kurbeti

Grupi Polifonik I Libohovës

Grupi I Të Rinjve Gjirokastër

Grupi I Vranishtit

Grupi Obelisku

Emotion 3

P.E.Z


Tags: Grupi Bilbili

Krijo Një Kartolinë