Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Dumoshi

Nuk ka akoma asnjë votë

Grupi Dumoshi është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Morina

Vellezerit Zogaj

Vëllezërit Plakiqi

Bijte E Bajram Bajes

Grupi Folklorik Nga Gjilani

Grupi Folklorik Batllava

Bijt E Sefes

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Gojani

Vllezerit Bajra

Tags: Grupi Dumoshi, Vllezrit Dumoshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet